Über diesen Kurs

100 % online

Beginnen Sie sofort und lernen Sie in Ihrem eigenen Tempo.

Flexible Fristen

Setzen Sie Fristen gemäß Ihrem Zeitplan zurück.

Ca. 13 Stunden zum Abschließen

Empfohlen: 2-4 hours/week...

Englisch

Untertitel: Englisch, Ukrainisch

100 % online

Beginnen Sie sofort und lernen Sie in Ihrem eigenen Tempo.

Flexible Fristen

Setzen Sie Fristen gemäß Ihrem Zeitplan zurück.

Ca. 13 Stunden zum Abschließen

Empfohlen: 2-4 hours/week...

Englisch

Untertitel: Englisch, Ukrainisch

Lehrplan - Was Sie in diesem Kurs lernen werden

Woche
1
1 Stunde zum Abschließen

Ключові переконання

Лекції Модуля 1 ознайомлять учасників/-ць Резиденції учителів/-ок Match (курсів підвищення кваліфікації) з ключовими переконаннями про тренування вчителів/-ок. Ми обговоримо ключові варіативні складові, залучені до побудови «ефективного» тренування, що як результат приведе до довготривалих змін у практиці вчителя/-ки та зрештою більш ефективного навчання у класі. Ми рекомендуємо починати вивчення матеріалу з перегляду відеозаписів лекцій, а потім переходити до супровідного читрання. Після цього Ви маєте відповісти на питання тесту, який є підсумковим оцінюванням і дозволяє Вам продемонструвати рівень засвоєння матеріалу Модуля 1.

...
2 Videos (Gesamt 21 min), 1 Lektüre, 1 Quiz
2 Videos
Модуль 1. Формула коучингу (відео)8m
1 Lektüre
Модуль 1. Читання10m
1 praktische Übung
Модуль 1. Ключові переконання (тест)20m
Woche
2
1 Stunde zum Abschließen

Спосіб мислення

Лекції Модуля 2 ознайомлять наших слухачів з першою варіативною складовою Формули ефективного тренування – Тягарем фіксованого способу мислення. Ми використовуємо працю Керол Двек, щоб пояснити, наскільки сильно спосіб мислення вчителя/-ки може впливати на ефективність втручання тренування (коучингу). У Модулі 2 також запропонуємо стратегії для подолання поширених прикладів поведінки, яка асоціюється з Фіксованим способом мислення – переконанням, що людина не може покращити окрему навичку. Ми також продемонструємо, що боротьба з такими прикладами поведінки може допомогти вам сприяти розвитку Мислення зростання, оптимістичного ставлення й інвестування у вдосконалення себе та своєї праці.

...
4 Videos (Gesamt 48 min), 1 Lektüre, 1 Quiz
4 Videos
Модуль 2. Чотири вершники фіксованого способу мислення (відео)15m
Модуль 2. Ефект сніговика (відео)8m
Модуль 2. Чотири вершники, продовження (відео)14m
1 Lektüre
Модуль 2. Читання. Тренування мислення зростання10m
1 praktische Übung
Модуль 2. Спосіб мислення (тест)20m
Woche
3
1 Stunde zum Abschließen

Бачення навчання

Модуль 3 пояснює другу варіативну складову в нашій формулі – Ясність бачення навчання – ступінь, до якого тренер/-ка та вчитель/-ка домовляються і можуть спілкуватися ефективно про те, з чого складається гарне навчання. Ця змінна є ключем у розробці спільної мови, постановці цілей і зберіганні актуальності в контексті коучингу. У той час, як існує безліч роздумів про те, як виглядає гарне навчання, цей тиждень також познайомить учасників/-ць з баченням оптимальної класної культури, що спрямоване на учня / ученицю, від Школи підвищення кваліфікації Match (the Match Teacher Residency). Перед тим, як дивитися відео «Кракен», натисніть на сторінку з читанням, щоб завантажити PDF версію нашої рубрики для використання її як керівництва з перегляду.

...
2 Videos (Gesamt 22 min), 2 Lektüren, 1 Quiz
2 Videos
Модуль 3. Кракен / восьминіг (відео)12m
2 Lektüren
Модуль 3. Читання. Три ключових переконання щодо навчання10m
Модуль 3. Читання. «Кракен»10m
1 praktische Übung
Модуль 3. Бачення навчання (тест)20m
Woche
4
1 Stunde zum Abschließen

Зворотний зв'язок

Лекції Модуля 4 заглиблюються в тонкощі останньої складової нашої формули, а саме – Якість зворотного зв'язку. Під час цього Модуля учасники й учасниці зможуть дізнатися, як побудувати ефективну тренувальну зустріч на основі протоколу, який використовується тренерами/-ками-методистами в нашій школі підвищення кваліфікації учителів/-ок. Перед переглядом другого відео на цьому тижні зробіть паузу, щоб завантажити наш шаблон сесії тренінгу зі сторінки з текстами для читання. Ви можете використовувати його як керівництво для перегляду під час перегляду «Тренувальної сесії».

...
2 Videos (Gesamt 32 min), 2 Lektüren, 1 Quiz
2 Videos
Модуль 4. Тренувальна сесія (відео)20m
2 Lektüren
Модуль 4. Читання. Тренувальна сесія10m
Модуль 4. Читання. Навчальна тренінгова форма10m
1 praktische Übung
Модуль 4. Чотири (тест)20m

Dozent

Avatar

Mr. Orin Gutlerner

Director, Match Teacher Residency

Über Mathematiklehrer-Referendariat

Match Education is an engine of discovery and applied innovation in education. We operate high-performing urban public charter schools and a unique graduate school of education that trains teachers for high-poverty schools....

Häufig gestellte Fragen

  • Sobald Sie sich für ein Zertifikat angemeldet haben, haben Sie Zugriff auf alle Videos, Quizspiele und Programmieraufgaben (falls zutreffend). Aufgaben, die von anderen Kursteilnehmern bewertet werden, können erst dann eingereicht und überprüft werden, wenn Ihr Unterricht begonnen hat. Wenn Sie sich den Kurs anschauen möchten, ohne ihn zu kaufen, können Sie womöglich auf bestimmte Aufgaben nicht zugreifen.

  • Wenn Sie ein Zertifikat erwerben, erhalten Sie Zugriff auf alle Kursmaterialien, einschließlich bewerteter Aufgaben. Nach Abschluss des Kurses wird Ihr elektronisches Zertifikat zu Ihrer Seite „Errungenschaften“ hinzugefügt – von dort können Sie Ihr Zertifikat ausdrucken oder es zu Ihrem LinkedIn Profil hinzufügen. Wenn Sie nur lesen und den Inhalt des Kurses anzeigen möchten, können Sie kostenlos als Gast an dem Kurs teilnehmen.

Haben Sie weitere Fragen? Besuchen Sie das Hilfe-Center für Teiln..